1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Suriyeli Çocukların Portreler Sergisi

Suriyeli Çocukların Portreler Sergisi

  Uluslar arası Mavi Hilal Vakfı, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’nin desteğiyle Gaziantep ve Şanlıurfa’da 2.000’in üzerinde Suriyeli çocuğun eğitim ve psikolojik desteğinin sağlandığı Çocuk Dostu Alanlar projesiyle Suriyeli çocuklara önemli katkılar sağlıyor.   Suriyeli çocukların özlemlerini ve sorunlarını onların gözüyle yansıtmak amacıyla Gaziantep, Ankara ve İstanbul da birer fotoğraf ve kısa film sergisi açıyor.   Sergideki fotoğraflar, doğrudan çocuklar tarafından ya da onların duygu ve hikayelerini anlattıkları karelerin fotoğraflanması yöntemiyle hazırlandı.   SERGININ IKINCISI 22 MAYIS 2015 TARIHINDEN SAAT 15.00’DE AÇILACAKTIR.   Amacı, devlet ve yerel yöneticilerimizin, halkımızın, yerli ve yabancı sivil toplum kuruluşlarının ,uluslar arası kuruluşlar ve basının soruna dikkatini çekmek ve desteğini sağlamak.   Kısa filmlerle de Suriyeli çocuklarını dramlarından, başarı hikayelerine kadar farklı ortamlarını yansıtmaya çalışıldı.   Sergi kapsamında fotoğraf çeken ve/veya fotoğraf karesi için yönlendirme yapan çocukların tamamı Çocuk Dostu Alanlarda faydalanıcı olarak katılımcı olan çocuklardır.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content