1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Suriyeli ve Türkiyeli STÖ’ler...

Suriyeli ve Türkiyeli STÖ’ler bir araya geliyor

Hayata Destek Derneği Suriyeli Dernekler Platformu ile işbirliği içerisinde, 6 Eylül 2016 Salı günü, Point Hotel Toplantı Salonu’nda, Suriyeli ve Türkiyeli STÖ’lere yönelik tanışma ve istişare toplantısı düzenliyor.

Toplantıya Suriyeli mültecilere yönelik insani yardım alanında çalışan ya da çalışma potansiyeli olan tüm sivil toplum paydaşları davetli.

Katılım kaydını, 31 Ağustos Çarşamba gününe kadar Proje Sorumlusu Tuğçe Duysak’a (0216 336 22 62) telefon numarası ya da (tduysak@hayatadestek.org) adresine mail yoluyla iletebilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content