1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. TACSO’dan İklim Değişikliği: Sorunlar...

TACSO’dan İklim Değişikliği: Sorunlar ve Çözümler etkinliği

TACSO 28-29 Eylül’te Brüksel’de İklim Değişikliği: Sorunlar, Çözümler ve Yeni Adımlar başlıklı bir etkinlik düzenleyecek. Paris’teki İklim Değişikliği Konferansı’ndan sonraki adımların konuşulacağı etkinlik Paris İklim Anlaşması’ndaki sorunlara, farklı aktörler arasında diyalog geliştirilmesine, gelecekte atılacak adımlar için destek ve işbirliğine yoğunlaşacak.

Türkiye ve Balkanlar’daki sivil toplum örgütlerinden, akademiden ve Avrupa Örgüteri ile ulusal yönetimlerden toplam 50 kişinin seçileceği etkinlik için son başvuru tarihi 15 Temmuz. Daha detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content