1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Tarlabaşı Toplum Merkezi 10....

Tarlabaşı Toplum Merkezi 10. yılını kutluyor

Tarlabaşı Toplum Merkezi-TTM 10. yılını kutluyor. Bölgede yaşayan insanların yoksulluk ve yoksunlukla mücadelesi için 10 yıldır çalışmalar yürüten TTM, 28 Eylül’deki kokteyline herkesi bekliyor.

TTM’nin davetiyesi aşağıdadır:

Değerli TTM – Tarlabaşı Toplum Merkezi Dostu,

2006 yılında sosyal hayattan dışlanan, her türlü yoksulluk ve yoksunlukla mücadele eden bölge sakinlerinin güçlendirilmesi ve insan hakları alanında farkındalık kazandırmak amacıyla kurulan TTM – Tarlabaşı Toplum Merkezi 10 yaşında!

10. yaşını 15.386 katılımcı, 2121 gönüllüsü ve 652 farklı atölye ile geride bırakan Tarlabaşı Toplum Merkezi sizi 28 Eylül Çarşamba günü Adahan toplantı salonunda saat 16:30’da başlayacak kutlamaya davet ediyor.

Çalışmalarında her daim sanat, eşitlik, katılım ve çok kültürlülüğe yer veren merkez, başlangıç öyküsünün ve Tarlabaşı sakinlerinin yer aldığı panel sonrası olası ortaklık ve işbirliklerinin görüşüleceği kokteylde sizleri de görmekten çok memnun kalacak.

Saygılarımızla,

Tarlabaşı Toplum Merkezi

Lütfen katılım durumunuzu en geç 23 Eylül Cuma gününe kadar iletisim@tarlabasi.org adresine bildiriniz.
İletişim: 02122972305 www.tarlabasi.org
Adres: Adahan Hotel Asmalı Mascit Mah. General Yazgan Sok. No: 14 Beyoğlu

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content