1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘TBMM’ye Bireysel Başvuru Yollarının...

‘TBMM’ye Bireysel Başvuru Yollarının Tanıtılması ve Desteklenmesi Projesi’ Ankara programı davet duyurusu

(ANKARA-ÇORUM-ESKİŞEHİR-KAYSERİ-KONYA STK’LARI İÇİN) 08-09 OCAK 2016 Cuma ve Cumartesi tarihlerinde, Yasama Derneği tarafından MATRA Programı kapsamında yürütülen “TBMM’ye Bireysel Başvuru Yollarının Tanıtılması ve Desteklenmesi Projesi” çerçevesinde Ankara’da bir program düzenlenecek. Programda, Ankara ve çevre iller olarak belirlenen Çorum, Eskişehir, Kayseri ve Konya illerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarından 70 temsilciye, TBMM’ye ve Kamu Denetçiliği Kurumuna bireysel başvuru yollarına ilişkin süreçler ile bu süreçlere sivil toplum kuruluşlarının katılımı konusunda teorik ve pratik bilgiler içeren sunumlar yapılacak ve ayrıca atölye çalışması düzenlenecek. Kimler Katılabilir? Programa, Ankara ve çevre iller olarak belirlenen Çorum, Eskişehir, Kayseri ve Konya illerinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarından 70 temsilcinin katılımı hedeflenmektedir. Ankara dışından katılım 20 STK temsilcisi ile sınırlıdır. Programın bitiminde katılımcılara sertifika verilecektir. Eğitim Yeri ve Süresi: Program TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi 1 No’lu Toplantı Salonu, Söğütözü Caddesi No:43 Ankara adresinde gerçekleştirilecektir. Katılımcıların iki günlük programa tam katılımları zorunludur. Programa katılım ve programda kullanılacak kaynaklar ücretsizdir. Duyuru ve başvuru hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content