1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Türk Üniversiteli Kadınlar Derneğinin...

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneğinin görünürlülüğünü ve tanıtımını artırma çalışması

Derneğimiz bugüne kadar görünürlülük araçlarını kendi imkanlarıyla üretmiştir.Ancak ,birbirini tamamlayan ,poster,afiş,broşür ,kısa tanıtım videolarıyla görünürlülüğümüzü artırmayı hedeflemekteyiz.

Tükd üye ve bursiyer ve mezunlar veri tabanının hazırlanması ,görünürlülüğünü artırmak üzere şubeleri de içeren poster ve afiş basımı ,kullanılan web sitesinin güçlendirilmesi ve hosting gideri,derneği tanıtan türkçe ve ingilizce broşür basımı ve dağıtımı,ve bazı savunuculuk çalışmalarının tercümesi çalışmalarının derneğimizin tanıtımına yararı olacaktır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content