1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Türkiye-AB İlişkileri Konferansı 21...

Türkiye-AB İlişkileri Konferansı 21 Şubat’ta Antalya’da

Türkiye-AB İlişkileri Konferansı, “Yerel STK’larin Kapasitesinin ve Kamu-STK İşbirliğinin Güçlendirilmesi Teknik Destek Projesi” kapsamında 21 Şubat 2017 tarihinde Antalya’da düzenleniyor. T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı ve Antalya Valiliği işbirliğinde gerçekleştirilecek toplantıda AB müzakere süreci, Türkiye-AB ilişkilerinde güncel gelişmeler ve Antalya ilinde desteklenen projeler hakkında bilgi paylaşımı ve tartışmalar yapılacak.

AB Bakanlığı’nın duyurduğu toplantının programına aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz:
[vc_btn title=”Program” color=”blue” size=”lg” align=”center” css_animation=”appear” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F02%2F21-S%CC%A7ubat-Antalya_-Konferans_Program%C4%B1-son-ver.docx||target:%20_blank”]Konferans ile ilgili detaylar için direkt olarak Avrupa Birliği Bakanlığı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Avrupa Birliği Bakanlığı iletişim bilgileri için buraya tıklayınız.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content