1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Türkiye’de ve AB’de Kişisel...

Türkiye’de ve AB’de Kişisel Verilerin Korunması

Çalışma kapsamında Türkiye’de ve AB’de kişisel verilerin korunmasına ilişkin bilgilendirici ve referans bir yayın hazırlanmış, bu yayının 3.000 adet kopyasının basımı gerçekleştirilmiş ve Türkiye’deki paydaşlara dağıtılmıştır. Öte yandan, yayının tanıtımı ve Türkiye ile AB’de kişisel verilerin korunması ve bağlantılı hakların üst düzeyde tartışılabilmesi için uzmanlardan oluşan 23 kişilik bir yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirilmiştir.[vc_btn title=”İktisadi Kalkınma Vakfı röportajı için tıklayınız!” link=”url:http%3A%2F%2Fsivildusun.net%2Fahmet-ceran-turkiyede-ve-abde-kisisel-verilerin-korunmasi-kilavuzunu-anlatiyor%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row][vc_btn title=”‘Türkiye’de ve AB’de Kişisel Verilerin Korunması’ kılavuzu için tıklayınız!” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.ikv.org.tr%2Fikv_turkiyede_ve_ab_de_kisisel_verilerin_korunmasi%2FHTML%2F%23||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content