1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Uçan Süpürge Kadın Filmleri...

Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali #SevgiNeydi? temasıyla yarın başlıyor

Bu yıl 19. yaşını kutlayan Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Ankara’da gerçekleşecek gösterimlerle 5-12 Mayıs tarihleri arasında sinemaseverler ile buluşacak. Bu sene Sevgi Neydi? sorusuyla yola çıkan Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali yarın yapılacak gösterimlerle perdelerini sinemaseverlere açacak. Nezahat Gündoğan’ın yönettiği ve 1938 Dersim Olayları’nı işlediği film Vank’ın Çocukları, bu yıl ilk kez Berlinale’de gösterimi yapılan Monika Treut imzalı Kuzey Bölgesi ve Diyarbakır’daki Bağlar Belediyesi’nin basketbol takımının şehirdeki olağan hal ile olan ilişkisini konu alan Berke Baş – Melis Birder ikilisinin yönettiği Bağlar filmi festivalin açılış filmleri. Festival programına ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz. https://vimeo.com/165115725  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content