1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Uluslararası Koruyucu Aile Sempozyumu...

Uluslararası Koruyucu Aile Sempozyumu 29 Nisan’da İstanbul’da

Hayat Sende Gençlik Akademisi Derneği, Denizli Koruyucu Aile Derneği, İstanbul Koruyucu Aile Derneği,  Bizim Çocuklar Gençlik Akademisi Derneği ve Koruyucu Aile Ve Evlat Edinme Derneği 29 Nisan 2016 Cuma günü İstanbul Beykent Üniversitesi’nde Uluslararası Koruyucu Aile Sempozyumu düzenliyor. Nüfusun önemli bir kısmını çocukların oluşturduğu Türkiye’de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın kurulmasıyla koruyucu aile hizmetine yönelik çalışmaların ciddi bir ivme ve başarı sağladığının ancak yeterli olmadığının vurgulandığı çağrıda, sempozyumun koruyucu aile sisteminin gelişimine katkı sunmasının amaçlandığı ifade ediliyor. Sempozyuma katılacak kişi bilgilerinin iletisim@istanbulkoruyucuaile.org.tr adresine gönderilebileceği sempozyumun programına buradaki dökümandan erişmek mümkün.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content