1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Uluslararası Mavi Hilal Vakfı’ndan...

Uluslararası Mavi Hilal Vakfı’ndan Entegrasyon etkinlikleri

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği UNHCR Uygulama Ortağı olan Uluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı, destekçi kuruluşlar ile 17 Haziran’da Ankara’da Dünya Mülteciler Günü 2015 çerçevesinde Entegrasyon konulu etkinlikler düzenliyor. Destek Veren Kuruluşlar; Gazeteciler Cemiyeti, İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi, Afgan Mültecileri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Suriye Okulu’ndan oluşuyor. Tarih: 17 Haziran 2015, Çarşamba Saat: 18.00 Adres: Çevre Sokak (Üsküp Caddesi) No:35 Çankaya – ANKARA Telefon: 0532 334 99 97 Ayrıntılı programı aşağıda inceleyebilirsiniz. Entegrasyon Program  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content