1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden Vakıflar...

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden Vakıflar Haftası etkinlikleri

Vakıflar Genel Müdürlüğü Vakıflar Haftası çerçevesinde 9-12 Mayıs tarihleri arasında etkinlikler düzenleyecek. 9 Mayıs’ta TBMM Tören Salonu’nda yapılacak açılış konuşmalarıyla başlayacak etkinlik, 10 Mayıs Salı günü Vakıf ve Sivil Toplum başlıklı sempozyumla devam edecek. Sempozyum, Vakıflar Genel Müdürlüğü’nde gerçekleşecek. 12 Mayıs’ta İstanbul’da Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Topkapı Yerleşkesi’nde yapılacak Vefatı’nın 50. Yılında Ord. Prof. Dr. Mehmed Fuad Köprülü panelinin ardından program sona erecek. Etkinliklerin tam programına buradan erişebilirsiniz.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content