1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Van Gölü Film Festivali...

Van Gölü Film Festivali başvuruları devam ediyor

Bajar Kültür Sanat Danışmanlığı‘nın düzenleyeceği 5. Uluslararası Van Gölü Film Festivali / İnci Kefali (Darekh) Sinema Ödülleri,  Nefes –  Retrospektif / Geriye Bakış ana temasıyla
bu yıl 28 Ekim – 1 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Bu sene Rusyanın konuk ülke olacağı, sinemayla “İyi Haberler de Duymak…” sloganıyla gerçekleştirilecek olan 5. Uluslararası Van Gölü Film Festivali’nin bu yılki ana tema ve konsepti  ‘’Nefes – Retrospektif / Geriye Bakış” olacak.

5. Uluslararası Van Gölü Film Festivali’nde dört yılın retrospektif seçkisiyle beraber Rus klasik filmlerinden bir seçki ve yeni çekilmiş belgesel ve sinema filmlerinden başvuru eserler yer alacak. Festivalin dört yıllık arşivi de ayrıca retrospektif sergi olarak sunulacak.

5. Uluslararası Van Gölü Film Festivali / İnci Kefali Sinema Ödülleri Uzun Metraj Sinema Filmi ve Belgesel Film Yarışması’na katılmak isteyen yapımcılar ve yönetmenler resmi ön kayıt başvurularını 8 Eylül tarihine kadar www.vangolufilmfest.org adresinden başvuru formu ve yönetmeliği indirerek info@vangolufilmfest.org e- mail olarak göndererek gerçekleştirebilirler.

Başvurular en geç 8 Eylül 2016 tarihine kadar VENGO FİLM, Cihangir Mahallesi Kazancı Yokuşu Sokak No: 26 Daire: 3 Beyoğlu / İstanbul adresine yapılmalıdır.

Skip to content