1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. WCP platform oluşturma

WCP platform oluşturma

Sağlanan destekle düzenlenen 2 günlük toplantıda, bedensel engellilik alanında Türkiye’de çalışma yürüten sivil toplum örgütleri bir araya getirilerek, engelli bireylerin temel hak ve özgürlükleriyle ilgili savunuculuk yapmak, sosyal hayata katılımlarını arttıracak çalışmalar için ortak bir söylem ve hareket planı oluşturmak amaçlanıyor. Bu sayede örgütler arasında ortak bir platformun kurulması için ilk çıktıların sağlanması planlanıyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content