1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Websitesi Tasarımı ve Yönetimi

Websitesi Tasarımı ve Yönetimi

2006 yılıda kurulan derneğimiz,ulusal ve uluslar arası fon kaynaklarından yararlanarak projeler gerçleştirmektedir
Koordinatör ve proje ortağı kurum olarak söz konusu projelerin sürdürülebilir olması,hedef kitle üzerinde farkındalıkların arttırılması amacıyla interaktif web sayfasının içerik ve faaliyetlerin farklı dillerde yayınlanması gerekli görülmüştür.Faaliyet olarak düşünülen web sayfasının görme ve işitme engelliler için gereekli tasarımlarının yapılması derneğimizin görünürlüğünü ve kapasitesini artıracaktır..

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content