1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Yeni Film Fonu başvuruları...

Yeni Film Fonu başvuruları devam ediyor

Çok sesliliği teşvik eden, insan hakları konulu belgesel filmlere destek vermek amacıyla oluşturulmuş film destek platformu Yeni Film Fonu, yeni başvuru dönemini 22 Şubat – 12 Nisan 2017 olarak duyurdu. Uzun, orta ve kısa metrajlı belgesellere verilecek desteklerle ilgili başvuru koşulları için >> http://www.yenifilmfonu.org/tr/basvuru-kosullari 

Başvuru formu için http://www.yenifilmfonu.org/tr/basvuru-formu linki takip edilebilir.

Yeni Film Fonu hakkında daha detaylı bilgi için >> http://www.yenifilmfonu.org/tr/hakkinda 

“Yeni Film Fonu kendimizle, birbirimizle ve gezegeni paylaştığımız diğer canlılarla barış içinde yaşayabildiğimiz bir dünyanın hayaliyle yola çıkıyor. Değişime yol açan, en geniş tanımıyla insan haklarını, eşitlik ve özgürlüğü ilke edinen, azınlığın sesi olan dayanışmacı filmlere destek oluyor. Biçim ve içerikte dönüştürücü hikâyeleri, türler arası sınırları zorlayan anlatımları, farklı karşılaşmaları ve deneyimleri gündeme getiren projeleri katkısıyla güçlendirmeyi hedefliyor. Çok sesliliği teşvik eden bir platform yaratarak bağımsız sinema üretiminin gelişmesine olanak tanıyor.”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content