1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Yeni yayınlar Sivil Kütüphane’de

Yeni yayınlar Sivil Kütüphane’de

Sivil Düşün web sitesinde yer alan Sivil Kütüphane bölümüne, sivil alanda yayınlanan raporlar, kılavuzlar ve çeşitli yayınları ekliyor, sivil toplum örgütleri için bir yayın havuzu oluşturmaya çalışıyoruz. Kütüphaneye geçtiğimiz günlerde eklediğimiz bazı yayınlar şöyle:
Ayrıca; CIVICUS Civil Society Index Analytical Report for Turkey, Bağımsız Seçim Gözlemciliği Raporu, Türkiye’de ve AB’de Kişisel Verilerin Korunması, AGİT 7 Haziran Seçimi İhtiyaç Belirleme Misyonu Raporu 2015, Eğitim-Sen Eğitimde Cinsiyetçilik Raporu 2014-2015, İHAD – 2014 Türkiye Nefret Suçları İzleme Raporu da kütüphanemize eklenenler arasında.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content