1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Yerel Medya ve Sivil...

Yerel Medya ve Sivil Toplum için Veri Gazeteciliği Atölyesi-Erzincan

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından yürütülen, Sivil Düşün AB Programı Aktivist Desteği kapsamında Açık Veri ve Veri Gazeteciliği Derneği (School of Data Turkey) ve Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’nin katkılarıyla “Yerel Medya ve Sivil Toplum için Veri Gazeteciliği Atölyesi” düzenlenecektir. Program kapsamında Erzincan’da 12-13 Mart 2016 tarihlerinde saat 10:00-17:00 arasında atölye düzenlenecektir. (4-11 Mart 2016 tarihleri arasında katılımcılara e-posta üzerinden saat sınırı olmadan katılabilecekleri çevrimiçi ders sunulacaktır) Atölyelere şeffaflık, hesap-verilebilirlik, bilgi edinme hakkı, demokrasi, hukukun üstünlüğü, veri gazeteciliği, açık veri konularıyla ilgilenen, bu konuda çalışmalar yapmak isteyen/çalışmalar yapan öğrenciler, sivil toplum temsilcileri, akademisyenler ve gazetecilerin başvuru yapması beklenmektedir. Son başvuru tarihi: 26 Şubat 2016 Sorularınız için: schoolofdataturkey@gmail.com www.verigazeteciligi.com

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content