1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Yok Hükmünde” kitap tanıtım...

“Yok Hükmünde” kitap tanıtım toplantısı

Türkiye’de Müslüman olmayan cemaatlerin tüzel kişilik ve temsil sorunlarının tartışıldığı Yok Hükmünde kitabının tanıtım kokteyli 11 Mayıs Çarşamba günü Pera Müzesi, Beyoğlu’nda yapılacak. Nisan ayında yayımlanan kitap, iki dönem Vakıflar Meclisi üyeliği ve Cemaat Vakıfları temsilcisi olarak görev yapmış Laki Vingas’ın Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Bilgi Üniversitesi’ndeki konferanslarda yapmış olduğu sunumlardan oluşuyor. Kitabın tanıtım kokteylinde kitabın yazarı Laki Vingas’ın yanı sıra Aras Yayıncılık adına Rober Koptaş ve Azınlık Vakıfları Temsilcisi Toros Alcan söz alacak. Etkinlik davetiyesini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content