1. Anasayfa
  2. /
  3. Videolar
  4. /
  5. BERABER | Emre Gür &...

BERABER | Emre Gür & Itır Erhart

Sivil Düşün’ün canlı sohbet serisi, BERABER başladı. BERABER’de konuklarımızla, hem Sivil Düşün’den havadisleri paylaşıyor hem de sivil toplumda yürütülen örnek işleri beraberce konuşuyoruz.

29 Mayıs’taki ikinci BERABER yayınında, Sivil Düşün Ekibinden Sivil Toplum Kilit Uzmanı Emre Gür’ün sunumuyla, Akademisyen ve Aktivist Doç. Dr. Itır Erhart’ı konuk ettik. Programda, salgın döneminde sivil toplumda yürütülen başarılı çalışmaları ve hangi alanlarda, hangi yeni yolları keşfederek yeni normale uyum sağlayabileceğimizi konuştuk.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content