1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. 26 Kasım, Afet ve...

26 Kasım, Afet ve Acil Durumlarda Erken Çocukluk Eğitmen Eğitimi Modülü Türkiye Test Çalışmasına Davetlisiniz

  Sivil Düşün AB Programı bu haberi “Sivil Toplum Afet Platformu” adına yayınlamaktadır. Değerli Kuruluş Temsilcileri, Acil Durumlarda Eğitim için Uluslararası Çalışma Ağı (INEE) tarafından oluşturulan “Afet ve Acil Durumlarda Erken Çocukluk Eğitmen Eğitimi” modülünün Türkiye’de test edilmesi için 26 Kasım 2014 Çarşamba günü Cezayir Restaurant toplantı salonunda siz uzman kuruluşları aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Acil Durumlarda Eğitim için Uluslararası Çalışma Ağı (INEE) tarafından oluşturulan bu modül henüz test aşamasında olup, tamamlanması için Türkiye’de kadın, çocuk ve eğitim alanında çalışan uzman sivil toplum kuruluşlarının da katkıları beklenmektedir. “Afet ve Acil Durumlarda Erken Çocukluk Eğitmen Eğitimi” modülü aşağıdaki başlıkları içermektedir: – Acil durumlarda erken çocukluk gelişimi ve bakımı neden önemli – Acil durumlarda erken çocukluk gelişimi ve bakımı neden sağlanmalı – Acil durumlarda erken çocukluk gelişimi ve bakımı program tasarımı – Acil durum müdahale planında erken çocukluk gelişimi ve bakımı etkinlikleri – Vaka analizleriyle acil durumlarda program oluşturma çalışmaları Moderatör:  Zeynep Türkmen Sanduvaç/ INEE MS Eğitmeni ve Türkiye Bağlantı Kişisi Program: 09:30-09:45 Kayıt 10:00-11:30 Erken Çocukluk Eğitimi Taslak Modülünün Paylaşılması 11:30-12:00 Ara 12:00-13:00 Erken Çocukluk Eğitimi Test Çalışması 13:00-14:00 Öğle Yemeği 14:00-15:00 Erken Çocukluk Eğitimi Test Çalışması Değerlendirme Yer: Cezayir Restaurant , Hayriye Caddesi 12, Galatasaray, Beyoğlu LCV: Evren Emek /SİTAP E-mail: eemek@sitap.org Tel: 0 216 336 22 62

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content