1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Destekleri 4...

Sivil Düşün Destekleri 4 Mart 2019’a kadar yalnızca sendikalardan ve Karadeniz Bölgesi’nden gelecek başvurulara açık olacak

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı’nın 1 Ekim 2018’de başvuruya açılan yeni döneminde, 28 Şubat 2020 tarihine kadar yaklaşık 1300 başvuru alınması öngörüldü.

11 Ocak 2019 tarihine kadar geçen üç aylık sürede ise toplam 723 destek talebi alındı. Bu taleplerin 201’i destek almaya hak kazandı, 263 destek talebinin ise uygunluk kontrolü hâlen devam ediyor.

Sivil Düşün’ün tüm destek kategorileri (Etkinlik/Toplantı, Örgütlenme, Hareketlilik & Ağ Oluşturma, Savunculuk & Kampanya, İletişim), yoğun başvuru gelmesi ve Teknik Destek Ekibinin uygulama kapasitesinin üzerine çıkılması sebebiyle, 4 Mart 2019 – saat: 13.00’a kadar yalnızca sendikalardan ve Karadeniz Bölgesi’nden gelecek başvurulara açık olacak.

Sendikalar ve Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren aktivist & STÖ’ler dışında herhangi bir başlıkta gelen başvurular, yöntemine bakılmaksızın (Sivil Düşün Bilgi Sistemi üzerinden, e-posta/kargo/telefon ile) geçersiz sayılacak.

Not: Sivil Düşün Bilgi Sistemi’nde belirtilen başlıklar dışında yapılan başvuruların “Başvuruya Kapalı” etiketiyle sistemden düşürüleceğini önemle belirtmek isteriz.

Skip to content