1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. T.C. AB Bakanlığı ‘AB...

T.C. AB Bakanlığı ‘AB Programlarına Katılıma İlişkin Bilgilendirme Toplantısı’ düzenliyor

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı ‘AB Programlarına Katılımın Güçlendirilmesi Bilgilendirme Toplantısı’ duyurusunda bulundu. 24 Mart 2017’de Antalya’da gerçekleştirilecek toplantı ile ilgili yayınlanan ayrıntılı duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

“T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı, KOSGEB ve TÜBİTAK’ın katkılarıyla özel sektör kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine yönelik olarak ‘AB Programlarına Katılımın Güçlendirilmesi Bilgilendirme Toplantısı’ düzenlenecektir.

Toplantı, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet YÜCEL ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Birol EKİCİ tarafından yapılacak açılış konuşmalarıyla başlayacaktır.

Toplantıda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye Ulusal Ajansı, KOSGEB ve TÜBİTAK uzmanları tarafından AB tarafından uygulanan ve ülkemizin katılım sağlamakta olduğu Erasmus+, Ufuk 2020, COSME ve EaSI Programlarına ilişkin katılımcılara bilgilendirme yapılacaktır.

Toplantıya ilişkin ayrıntılı program >> 24 MART PROGRAM AKIŞI 

Tarih: 24 Mart 2017

Saat: 14.00-17.30

Yer: Antalya Atatürk Kültür Merkezi Antalya Atatürk Kültür Merkezi

Perge Salonu

Sakıp Sabancı Bulvarı, Atatürk Kültür Parkı içi

Antalya

Skip to content