1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. AÇEV Babalık Araştırma Raporu...

AÇEV Babalık Araştırma Raporu yayınlandı

Anne Çocuk Eğitim Bakfı- AÇEV’in bir süre önce başlattığı “İlk İş Babalık” kampanyası devam ediyor. AÇEV, Türkiye’de babalığa dair araştırmaların ve verilerin, aynı zamanda da babalıkla ilgili çarpıcı tartışmaların paylaşıldığı kampanya kapsamında “Türkiye’de İlgili Babalık ve Belirleyicileri” araştırma raporunu yayınladı.

Bernard Van Leer Foundation desteğiyle yayınlanan rapor, Türkiye’de Babalığı Anlamak Serisi’nin ilk kitabı. Türkiye’deki babaların çocuklarıyla ne kadar ilgili olduğu, baba ilgisinin çocuk gelişimine katkısı ve ebeveynlik ve çalışma hayatı ilişkisinin değerlendirildiği raporun tam metnine ulaşmak için buraya tıklayınız.

AÇEV’in “İlk İş Babalık” kampanyasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için ilkisbabalik.acev.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyayla ilgili veriler ve görseller için AÇEV’in sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz:

Facebook/AÇEV

Twitter/AÇEV

Instagram/AÇEV

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content