1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Ağlar ve Platformlar Bileşeni...

Ağlar ve Platformlar Bileşeni Hibeleri Belli Oldu!

Sivil Düşün, demokratik değer ve yapılar, insan hakları, sosyal içerme ve hukukun üstünlüğü gibi ilkeleri güçlendiren çalışmaları, yeni bir araçla desteklemeye devam ediyor.

Nisan 2013 tarihinde ortak bir hedef veya farklı alanlarda çalışan aktivistleri ve örgütleri bir araya getiren ağlar, çatı kuruluşlar ve platformlara projelerini destekleyeceğimizi duyurmuş ve teklif çağrısında bulunmuştuk.   Öncelikle programın bu ayağına gösterdiğiniz ilgiden ötürü çok teşekkür ederiz.   Yapılan değerlendirmeler sonucunda, Sivil Düşün hibe desteği almaya hak kazanan proje ve sahiplerini tebrik ediyoruz. Bu destekle önümüzdeki 48 ay süresi boyunca hayata geçirecekleri farklı projeler demokrasi, insan hakları, sosyal içerme ve hukukun üstünlüğü üzerine yapılan kamuoyu tartışmalarında daha aktif yer alan; karar alma süreçlerini etkileyen, daha dinamik bir sivil toplumun gelişmesine katkı sağlayacak. Destek sahipleri projeleriyle, hem yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde hem de uluslararası platformlarda seslerini daha iyi duyurabilecek, toplumun sesini fikrini karar alma süreçlerine dahil edebilecek.   Programımızın bu yeni bileşeniyle, daha güçlü bir sivil toplum için birlikte çalışmaya, her alanda sivil düşünmeye devam edecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.   Sivil Düşün Ağ ve Platformlar Projeleri [gview file=”https://sivildusun.netwp-content/uploads/2013/12/Sivil_Dusun_Aglar_Platformlar_Hibeleri.pdf”]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content