1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. İlham Dozu | Akşam...

İlham Dozu | Akşam yemeğinde içini açan topluluk

Kayıp, şiddet, ayrımcılık gibi zor konuları konuşmak için genellikle doğru zamanı bekleriz. Hazır ve emin hissetmek ve en önemlisi güvende olmak isteriz. Bazen yaşadığımız çok büyük kayıpların ardından çok uzun süre bizi anlayacak insanlara denk gelemeyebiliriz. Yaşadığımız bir ayrımcılık bizde derin yaralar açabilir, ama bunu paylaşamayabiliriz. The Dinner Party (Akşam Yemeği Partisi), tüm. bu duyguları konuşmaya başlamak için bir araya gelen bir topluluk.

Akşam yemeklerinde buluşan The Dinner Party katılımcıları, bir araya geldikleri masanın etrafında, yabancı ama kendilerini anladığından emin olduğu insanlara içlerini döküyor. Destek grubu, travmalardan kurtulmak, acıları hafifletmek, konuşulmayanı konuşmak, görülme ihtiyacını gidermek için topluluğun gücünü kullanıyor.

Giderek büyüyen bir destek ağı olan The Dinner Party’de kurulan masalar, birçok insanın iyileşmesini ve yeniden ayağa kalkmasını sağlıyor; bununla da kalmayıp yeni dostluklar, arkadaşlıklar, güvenli alanların oluşmasına vesile oluyor.

The Dinner Party’den daha fazla ilham almak için tıklayın.

Başvurucuların dikkatine: Destek kalemleri güncelleniyor
Sivil Düşün destekleriyle yapabileceğiniz harcamalar 1 Nisan itibariyle güncelleniyor.

Detaylar için tıklayın.

Skip to content