1. Anasayfa
 2. /
 3. Haber Arşivi
 4. /
 5. Sivil Düşün Ankara Bilgilendirme...

Sivil Düşün Ankara Bilgilendirme Toplantısı 15 Aralık’ta

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, 15 Aralık 2018 tarihinde Ankara‘da Bilgilendirme Toplantısı düzenliyor. Toplantıda yeni dönem destekleriyle ilgili ayrıntılar katılımcılarla paylaşacak. Ayrıca, Sivil Düşün’e başvuru yaparken bilinmesi gereken aşamalarla ilgili ortak çalışma yürütülecek.Toplantıya yapılan başvurular, Sivil Düşün desteklerine başvuru gelen iller arasında en azdan en çoğa doğru sıralanacak ve Sivil Düşün’e başvuru gelmemiş illere öncelik verilecek. Toplantıya Türkiye’nin herhangi bir ilinden başvuru yapabilirsiniz.

Toplantıya katılmak üzere başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

Son başvuru: 10 Aralık 2018, saat: 12.00

Önemli bilgiler:
 • Toplantı tam gün sürecektir.
 • Toplantıya Ankara dışından katılacak kişilerin ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacaktır. Otobüs veya trenle gelenlerin gidiş-dönüş biletlerini organizasyon ekibine teslim ederek geri ödeme almaları gerekmektedir. Uçak ile seyahat edeceklerin biletleri Sivil Düşün tarafından alınacaktır.
 • Yalnızca toplantı günü dönüş imkanı bulamayacak katılımcıların konaklama masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanabilecektir. Konaklamalar kamu kaynaklarının verimli kullanılması amacıyla çift kişilik olarak yapılacaktır. Tek kişilik odada konaklamak isteyen konuklar fiyat farkını kendileri ödeyerek gerekli ayarlamaları yapabilir.
 • Şehir içi ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanmamaktadır.
 • Sivil Düşün tarafından uçak biletleri alınmış ve/veya konaklamasına dair otel rezervasyonu yapılmış katılımcıların mücbir bir sebep olmaksızın toplantıya katılmamaları ve Sivil Düşün’e bilgi vermemeleri durumunda oluşabilecek bilet ücreti/cezai işlemlere dair Sivil Düşün tarafından geri ödeme talep edilecektir. Söz konusu mücbir sebebe dair hastane raporu vb. destekleyici dokümanların Sivil Düşün’e sunulması gerekmektedir.
 • Toplantının program detayları ve toplantı düzenlenecek mekanın bilgileriyle ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.
 • Toplantı için belirlenen mekanlarda salon kapasitesinin üzerine çıkılması halinde, taban örgütlerinin başvurularına öncelik verilecektir.

Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorular olduğu takdirde aşağıdaki iletişim adreslerinden Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: yardimmasasi@sivildusun.eu
Facebook: /SivilDusun
Twitter: /SivilDusun
Telefon: 0312 428 05 61- 0312 428 05 62
(Telefonla iletişime geçecek kişilerin Yardım Masası saatlerinde aramaları rica olunur.)

Yardım Masası:

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:30 – 12:00 saatleri arasında Yardım Masası’na ulaşarak bilgilendirme toplantılarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen özel ihtiyaçlarınız için formda yer alan ilgili soruyu yanıtlayabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 • İşaret dili tercümanı
 • Engelli katılımcılar için şehir içi ulaşım ve/veya refakatçi desteği
 • Çocuklu katılım / kreş hizmeti
 • Vejetaryen, vegan ve/veya sağlık nedeni ile kişiye özel ikram
 • Diğer
Skip to content