1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Ankara Bilgilendirme...

Sivil Düşün Ankara Bilgilendirme Toplantısı ön kayıtları başladı

Sivil Düşün’ün 1 Ekim’de başvuruya açılacak desteklerinin tanıtılacağı Bilgilendirme Toplantıları devam ediyor. Ekim ayında Ankara’da gerçekleştirilecek Bilgilendirme Toplantısı’nda yeni dönem destekleri ve eğitim programları katılımcılarla paylaşılacak. Toplantılarda ayrıca çalışma alanlarına yönelik ve bölgesel öncelikler tanıtılacak.

Ankara Bilgilendirme Toplantısı kontenjanı sınırlı olduğu için bu toplantı özelinde ön kayıt alınacak. Toplantı tarihi ve mekanı belli olduğunda, kayıt yapan kişilerle başvuru sırası göz önüne alınarak iletişime geçilecek.

Ekim ayında yapılacak toplantıya başvurmak için aşağıdaki butona tıklayınız:[vc_btn title=”Başvuru için tıklayınız!” color=”mulled-wine” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fforms%2FJvVP2PvLSkcK0SJQ2||target:%20_blank|”]Not: Ankara’da yapılacak toplantıya çevre illerden katılım kabul edilmeyecektir. Yalnızca Ankara’da faaliyet gösteren aktivist ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle iletişime geçilecektir.

Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorular olduğu takdirde aşağıdaki iletişim adreslerinden Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: yardimmasasi@sivildusun.eu
Facebook: /SivilDusun
Twitter: /SivilDusun
Telefon: 0312 428 05 61- 0312 428 05 62
(Telefonla iletişime geçecek kişilerin Yardım Masası saatlerinde aramaları rica olunur.)

Yardım Masası:

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:30 – 12:00 ve 14.00 – 17.30 saatleri arasında Yardım Masası’na ulaşarak bilgilendirme toplantılarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen özel ihtiyaçlarınız için formda yer alan ilgili soruyu yanıtlayabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

  • İşaret dili tercümanı
  • Engelli katılımcılar için şehir içi ulaşım ve/veya refakatçi desteği
  • Çocuklu katılım / kreş hizmeti
  • Vejetaryen, vegan ve/veya sağlık nedeni ile kişiye özel ikram
  • Diğer
Skip to content