1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. başvuru çağrısı: Batı Balkanlar...

başvuru çağrısı: Batı Balkanlar ve Türkiye 2023 AB Sivil Toplum Forumu

AB TACSO 3 projesi, Batı Balkanlar ve Türkiye 2023 AB Sivil Toplum Forumu’nu duyurdu. AB TACSO 3 projesi, sivil toplum örgütleri (STÖ) liderleri, deneyimli sivil toplum aktivistleri ve temsilcileri de dahil olmak üzere taban sivil toplum örgütü temsilcilerini foruma başvuru yapmaya davet ediyor.

AB TACSO 3 projesi, Batı Balkanlar ve Türkiye 2023 AB Sivil Toplum Forumu, 2021-2027 Genişleme Bölgesinde Sivil Topluma AB Desteği için DG NEAR Kılavuz İlkeleri’ne ilişkin mevcut durum değerlendirmesinin bulgularını tartışmak ve bölgedeki sivil toplum için gelecekteki eylem planına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleşecek. Forum ayrıca, STÖ-devlet işbirliğinde yeni yaklaşımların teşvik edilmesi, STÖ kapasitelerinin güçlendirilmesi ve sosyal kalkınma için dijital ve yeşil dönüşümlerin potansiyelinin en üst düzeye çıkarılması için bir fırsat olacak.

AB Sivil Toplum Forumu 2023 (Forum ’23), 31 Mayıs – 1 Haziran 2023 tarihlerinde, Karadağ’ın Podgorica şehrinde, hibrit canlı ve sanal etkinlik şeklinde gerçekleştirilecek. Sanal/çevrimiçi katılım, tüm Forum ’23 oturumlarına daha aktif video katılımına imkan verecek.

Podgorica’da canlı katılım için en fazla 120 katılımcı seçilecek. Forum ’23 canlı etkinliğinde seçilen katılımcıların seyahat ve tam pansiyon konaklama masrafları AB TACSO 3 projesi tarafından karşılanacak.

Sorular için capacitybuilding@tacso.eu e-posta adresi ile iletişime geçilebilir.

Başvurular için son tarih: 12 Mayıs 2023 Cuma günü saat 15:00 (Brüksel saati)

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

 

Skip to content