1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün destekleri başvuruya...

Sivil Düşün destekleri başvuruya kapandı

Sivil Düşün destek kategorilerinin tamamı (Etkinlik/Toplantı, Örgütlenme, Hareketlilik & Ağ Oluşturma, Savunuculuk & Kampanya ile İletişim destekleri) program başında hedeflenen toplam destek sayısına ulaşılması, Teknik Destek Ekibi’nin uygulama kapasitesinin aşılması ve Sivil Düşün’ün bu destek döneminin Şubat 2020’de tamamlanmasından ötürü 11 Ekim 2019, saat 11.00 itibarıyla başvuruya kapandı. Sivil Düşün’ün 1 Ekim 2018 tarihinde başvuruya açılan bu destek döneminde, toplam 1949 başvuru alındı ve 11 Ekim 2019 itibarıyla 636 çalışmaya destek sunuldu. 

ÖNEMLİ NOT: Sivil Düşün’e başvuruların yeniden açılacağı tarih Mart 2020 sonrasında belirlenecek ve Sivil Düşün sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

Sivil Düşün destekleri ve başvurular için aşağıdaki bilgileri kullanarak Sivil Düşün Yardım Masası’ndan destek alabilirsiniz:

Sivil Düşün Yardım Masası’na,

  • Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe 09:30-12:00 saatleri arasında 0312 428 05 61-62 nolu telefonlardan
  • Ofis görüşmesi talep ederek (yardimmasasi@sivildusun.eu)
  • Bilgi Sistemi’nden mesaj atarak (mis.sivildusun.net)
  • İletişim formu (sivildusun.net/iletisim) veya e-posta ile (yardimmasasi@sivildusun.eu) ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content