1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Birleşik Krallık Büyükelçiliği Program...

Birleşik Krallık Büyükelçiliği Program Fonu başvuruları için son hafta

Demokratik değer ve yapılar, insan hakları, sosyal içerme ve hukukun üstünlüğü konularının güçlendirilmesi temalarıyla dağıtılan Birleşik Krallık Büyükelçiliği Program Fonu (BEF) başvurular almaya devam ediyor.

Temmuz 2018 – Mart 2019 dönemini kapsayacak başvurular için son tarih: 29 Haziran 2018.

BEF’in bu döneminde desteklenecek projeler için aşağıdaki iki kriter öncelikli olacak:

  • Adalet alanındaki reformları güçlendirerek ve insan haklarını yaygınlaştırarak hukukun üstünlüğü için elverişli ortam yaratma
  • Türkiye’de demokratik yönetişim alanına katkı sağlamak üzere STÖ’lerin güçlendirilmesine destek olmak

BEF bu dönem kapsamında 50 bin – 150 bin TL arasındaki projelere destek sağlayacak.

İlanla ilgili detayları ve başvuru formlarını bulabileceğiniz İngilizce dilinde yayınlanan duyuruya aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz:[vc_btn title=”Başvuru detayları için tıklayınız!” color=”black” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.gov.uk%2Fguidance%2Fbritish-embassy-programme-fund-turkey||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content