1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Belgesel Sinemacılar Birliği hak...

Belgesel Sinemacılar Birliği hak savunuculuğu için video üretim atölyeleri İzmir’de

Belgesel Sinemacıları Birliği- BSB İnsan Hakları Video Merkezi Avrupa Birliği desteğiyle sürdürdüğü proje kapsamında 18-24 Aralık 2017 tarihleri arasında İzmir’de video kullanım atölyesi düzenliyor. BSB İnsan Hakları Video Merkezi’nin duyurusu ve başvuru detaylarıyla ilgili bilgi aşağıdadır:

“VİDEO ÜRETİM VE DAĞITIM ATÖLYESİ”

“Belgesel Sinemacılar Birliğinin AB desteği ile sürdürdüğü proje kapsamında “Sivil Toplum Örgütleri ve Hak Savunucuları için Etkili Video Kullanım Atölyesi” düzenliyor.

Atölye 18-24 Aralık Tarihleri Arsında İzmir’de düzenlenecek.Eğitimin yol ve konaklama giderleri BSB tarafından karşılanacaktır.

Atölyelerin ardından katılımcıların geliştirdiği seçilecek 4 video projesinin üretilmesi için ekipman ve maddi destek sağlanacak.

Katılım ücretsiz ve herkese açıktır. Öncelik projeleriyle başvuran sivil toplum örgütlerine verilecektir. Atölyenin kontenjanı 20 kişiyle sınırlıdır. Katılımcılar, başvuranlar arasından organizasyon komitesi tarafından belirlenir.”

İletişim: atolye.bsb@gmail.com

Son Başvuru Tarihi: 01.12. 2017

Başvuru için aşağıdaki butona tıklayınız.[vc_btn title=”Başvuru için tıklayınız!” style=”flat” color=”inverse” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.bsbihvm.org%2Fatolye|||”][/vc_column][/vc_row]

Skip to content