1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Belgesel Sinemacılar Birliği insan...

Belgesel Sinemacılar Birliği insan haklarında görsel-işitsel belgeleme toplantısı düzenliyor

Belgesel Sinemacılar Birliği, Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı- DİHAA tarafından desteklenen “İnsan hakları alanında çalışan kurum ve bireyler için görsel-işitsel belgeleme ve dağıtım araçları geliştirme uygulanması” projesine başlarken, alanda çalışan kişi ve kurumları deneyim paylaşımında bulunmak üzere arama toplantısına davet ediyor. BSB’nin duyurusu aşağıdadır. Ayrıntılı bilgi için duyurudaki adreslerle iletişime geçebilirsiniz:“BSB Belgesel Sinema Eseri Sahipleri Meslek Birliği yürüttüğü DİHAA Destekli ‘İnsan hakları alanında çalışan kurum ve bireyler için görsel-işitsel belgeleme ve dağıtım araçları geliştirme uygulanması’ projesi kapsamında 25 Mart 2017 tarihinde Sahne Beşiktaş salonunda bir arama toplantısı gerçekleştirecek.

Kurumunuzda bir temsilciyi deneyimlerinizi ve önerilerinizi paylaşmak üzere katılımcı olarak aramızda görmeyi çok önemsiyoruz. Toplantıda projenin tanıtımı ve alanda çalışanların çok çeşitli amaçlar için görsel-işitsel mecra kullanım ve dağıtımı konusunda öncelikli ihtiyaçlarının tespiti üzerine bir arama çalışması yapılacak.

Proje içeriğine yönelik daha detaylı bilgiye alttaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

https://www.dropbox.com/s/cdjehsym03tvux7/BSB_HRP.doc?dl=0

Etkinliğe katılmak isteyenlerin en geç 20 Mart Pazartesi gününe kadar aşağıdaki iletişim bilgilerinden BSB ile irtibata geçmelerini rica ederiz.”

Proje yürütücüsü: Anıl Özoğlu
anilozogluhr@gmail.com
+90 542 681 18 77
+90 533 681 18 77

Etkinlik programı katılımcılara ayrıca iletilecektir.

Skip to content