1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Belki de aradığınız destek...

Belki de aradığınız destek buradadır: Bilgilendirme buluşmalarına davetlisiniz!

Sivil Düşün, yenilenmiş destekleriyle, sivil toplum örgütleri ve aktivistlere hak odaklı çalışmaları için destek sunuyor. Sivil Düşün Destekleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi, online bilgilendirme buluşmalarına katılarak öğrenebilirsiniz. En yakın buluşmamız, 25 Mart 2021 Perşembe saat 14:00’te! 

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, sivil toplumu can kulağıyla dinlemek, ihtiyaçları doğru şekilde anlamak ve bunlara karşılık gelen yaratıcı çözümleri üretebilmek için çalışmaya devam ediyor. Programın 30 Eylül’de başvuruya açılan destekleri, sivil toplumun ihtiyaçlarını daha somut biçimde ortaya koyabilmesi için yenilendi. Hakların korunması ve geliştirilmesi yolunda çalışma yürütmek isteyen herkes, desteklere başvuruda bulunarak sivil düşünmeye davet ediliyor. Destekler, 2022 yılına kadar açık olacak.

Sivil toplum örgütleri ve aktivistler, oluşturulan dört destek kategorisi arasından birini seçerek başvurularını yapabiliyor. Destek kategorileri, yeni beceriler geliştirmek, politika yapıcıları etkilemek, organizasyonel kapasiteyi güçlendirmek ve sesini duyurmak şeklinde tasarlandı.

  • Çalışmanız için en uygun kategoriyi nasıl seçeceksiniz?
  • Hangi çalışmalarınız için başvuruda bulunabilirsiniz?
  • Nasıl başvuru yapacaksınız?
  • Başvurular nasıl değerlendirilecek?

Tüm bu sorular ve daha fazlasına yanıt bulabilmek adına, 25 Mart 2021 saat 14:00’te gerçekleşecek buluşmaya katılabilirsiniz.

Önümüzdeki ayların buluşma tarihlerini, yine bu sayfalar üzerinden takip edebilirsiniz. Katılmak için kaydınızı şimdiden yaptırmayı unutmayın! Nasıl kayıt olacağınızın bilgisini aşağıda bulabilirsiniz. Daha önceden hesap açtıysanız, kullanıcı ismi ve şifrenizle etkinlik sayfasına girerek istediğiniz buluşmaya kayıt bırakabilirsiniz.

Bilgilendirme Buluşmalarına nasıl katılacaksınız?

Skip to content