1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Hak Alanlarında Sivil Düşünmek...

Hak Alanlarında Sivil Düşünmek için BERABER’e Davetlisiniz! | 23 Temmuz Kadın Hakları

Her yeni programda farklı bir hak alanını ele alacak olan BERABER’in sıradaki buluşmasının teması kadın hakları. Siz de bu alanda çalışan bir sivil toplumu örgütü, aktivist ya da gönüllüyseniz, 23 Temmuz yayınına davetlisiniz. Eğer farklı bir alanla ilgileniyorsanız, hangi tarihte hangi hak temasının işleneceğini öğrenmek için takvimimizi inceleyerek kaydınızı şimdiden yaptırabilirsiniz.

LGBTİ+ haklarıyla başladığımız serimiz, kadın, çocuk, gençlik, engelli, yaşlı, çevre, hayvan, tüketici hakları ile dijital haklar alanlarında gerçekleşecek buluşmalarımızla devam ediyor. Buluşmalarda, sivil toplumun salgın öncesinde ve salgınla birlikte öne çıkan ihtiyaçları ile sorunları, bu sorunlara karşılık gelebilecek çözüm fikirleri, ilerlemenin önündeki engeller ve bunları aşabilmek için sahip olduğumuz fırsatları konuşacağız. Programda konuşulanlar ve geliştirilen öneriler, her hak buluşmasının ardından Sivil Düşün sayfalarından paylaşılacak.

Sivil Düşün Ekibinden Sivil Toplum Uzmanı Ayşe Çamkıran’ın moderatörlüğünde 23 Temmuz 2020 saat 14:00’te gerçekleşecek BERABER buluşmasında, kadın haklarını konuşacağız. Siz de bu alanda çalışan bir sivil toplumu örgütü, aktivist ya da gönüllüyseniz, 23 Temmuz yayınına katılabilirsiniz. Hangi tarihte hangi hak temasının işleneceğini öğrenmek için takvimimizi inceleyerek çalışma alanınıza uyan programı seçebilirsiniz.

Yayınlara nasıl kayıt olacağınızın bilgisini aşağıda bulabilirsiniz.BERABER canlı sohbet serisi takvimi

23 Temmuz 2020 Kadın Hakları
05 Ağustos 2020 Çocuk Hakları
26 Ağustos 2020 Gençlik Hakları
9 Eylül 2020 Engelli Hakları
29 Eylül 2020 Yaşlı Hakları
9 Ekim 2020 Çevre Hakkı
27 Ekim 2020 Hayvan Hakları
9 Kasım 2020 Tüketici Hakları
23 Kasım 2020 Dijital Haklar

Canlı yayına katılmak için nasıl kayıt olacaksınız?

1)  http://www.actioevents.com linkine tıklayın. Açılan sayfada üst menüde yer alan kayıt ol butonuna tıklayın. Sivil Düşün bilgilendirme toplantılarına katılım için daha önceden sisteme kayıt olduysanız, mevcut bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz; tekrar kayıt olmanıza gerek yoktur.

2) Kayıt butonuna tıkladığınızda karşınızda aşağıdaki ekran açılacak. Kayıt formunu doldurun. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini okuyarak onay kutusunu işaretleyin.

3) Kaydınız tamamlandığında, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize, sisteme giriş şifrenizi de içeren bir bilgilendirme gönderilecektir.

4) E-posta adresiniz ve şifre bilginiz ile, sağ üst menüdeki giriş butonuna tıklayarak sayfaya giriş yapın.

5) Karşınıza çıkan ekranda sol tarafta yer alan “Etkinlik Duyuruları” bölümüne tıkladığınızda Sivil Düşün BERABER canlı yayınlarına katılım ekranını bulacaksınız. Katılmak istediğiniz etkinliği seçip sarı butonlara tıklayarak toplantı katılım ekranına ilerleyebilirsiniz.

6) Açılan kayıt sayfasında, işaret dili çevirisine ihtiyacınız var ise, kutucuğu işaretleyin. Yok ise,  işaretlemeden, yeşil kayıt butonuna tıklayın.

7) İşte oldu! BERABER canlı yayınlarına katılım için kaydınızı aldık. Görüşmek üzere!

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content