1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. BERABER Canlı Yayınları Başlıyor:...

BERABER Canlı Yayınları Başlıyor: Sivil toplumla beraber konuşmak için katılın!

Sivil Düşün’ün canlı sohbet serisi, BERABER başlıyor! BERABER’de konuklarımızla, hem Sivil Düşün’den havadisleri paylaşıyor hem de sivil toplumda yürütülen örnek işleri beraberce konuşuyoruz.

28 Mayıs’ta gerçekleşecek birinci BERABER oturumunda, Sivil İzleme ve Savunuculuk Uzmanı Adem Arkadaş Thibert’i, 29 Mayıs günlü programda ise, Akademisyen ve Aktivist Doç. Dr. Itır Erhart’ı ağırlayacağız.

Canlı yayınlarda, 11 Haziran’a kadar açık olacak Bizi Bağlayan Şeyler Özel Desteğinden faydalanmayı düşünenler için salgın döneminde yapılan başarılı çalışmalardan bahsedeceğiz. Sivil Düşün Özel Desteği için talepte bulunmayı düşünüyor fakat fikrinizi çalışmaya dönüştürmek konusunda nasıl bir yaratıcı yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız, BERABER’de paylaşılacak iyi örnekler size ilham olabilir.

Sivil Düşün Ekibinden Sivil Toplum Uzmanı Ayşe Çamkıran ve sivil Toplum Kilit Uzmanı Emre Gür’ün sunumlarıyla gerçekleşecek güncel canlı yayın programını bu sayfadan takip edebilir, yayınlarımıza katılmak için aşağıdaki adımları izleyerek kayıt olabilirsiniz.

Tarih: 28 Mayıs 2020 Saat:14:00 | Konuk: Sivil İzleme ve Savunuculuk Uzmanı Adem Arkadaş Thibert

Tarih: 29 Mayıs 2020  Saat: 14:00  | Konuk: Akademisyen ve Aktivist Doç. Dr. Itır Erhart

Canlı yayına katılmak için nasıl kayıt olacaksınız?

1)  http://www.actioevents.com linkine tıklayın. Açılan sayfada üst menüde yer alan kayıt ol butonuna tıklayın. Sivil Düşün bilgilendirme toplantılarına katılım için daha önceden sisteme kayıt olduysanız, mevcut bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz; tekrar kayıt olmanıza gerek yoktur.

2) Kayıt butonuna tıkladığınızda karşınızda aşağıdaki ekran açılacak. Kayıt formunu doldurun. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini okuyarak onay kutusunu işaretleyin.

3) Kaydınız tamamlandığında, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize, sisteme giriş şifrenizi de içeren bir bilgilendirme gönderilecektir.

4) E-posta adresiniz ve şifre bilginiz ile, sağ üst menüdeki giriş butonuna tıklayarak sayfaya giriş yapın.

5) Karşınıza çıkan ekranda sol tarafta yer alan “Etkinlik Duyuruları” bölümüne tıkladığınızda Sivil Düşün BERABER canlı yayınlarına katılım ekranını bulacaksınız. Katılmak istediğiniz etkinliği seçip sarı butonlara tıklayarak toplantı katılım ekranına ilerleyebilirsiniz.

6) Açılan kayıt sayfasında, işaret dili çevirisine ihtiyacınız var ise, kutucuğu işaretleyin. Yok ise,  işaretlemeden, yeşil kayıt butonuna tıklayın.

7) İşte oldu! BERABER canlı yayınlarına katılım için kaydınızı aldık. Görüşmek üzere!

Skip to content