1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Hak alanlarında sivil düşünmek...

Hak alanlarında sivil düşünmek için BERABER’e davetlisiniz! | 23 kasım dijital haklar

Canlı sohbet serimiz BERABER, haziran ayından bu yana, bizlere bir arada sivil düşünmek için yepyeni bir alan açtı. Yüzlerce sivil toplum örgütü temsilcisi, aktivist ve gönüllü, dokuz farklı hak alanında, salgınla birlikte öne çıkan ihtiyaçlar ile sorunları, çözüm fikirlerini, engelleri ve fırsatları konuştu.

23 Kasım’da, dijital haklar üzerine bu yılın son BERABER buluşmasını gerçekleştireceğiz. Salgınla birlikte var olmanın yeni olasılıklarını keşfettiğimiz dijital evrende hangi haklarımız, nasıl zarar görebilir;  güvenli kullanım için ne tür tedbirler alınabilir; kimler, hangi sorumlulukları taşıyor? Bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

Buluşmaya nasıl kayıt olacağınızın bilgisini aşağıda bulabilirsiniz.

Canlı yayına katılmak için nasıl kayıt olacaksınız?

1)  http://www.actioevents.com linkine tıklayın. Açılan sayfada üst menüde yer alan kayıt ol butonuna tıklayın. Sivil Düşün bilgilendirme toplantılarına katılım için daha önceden sisteme kayıt olduysanız, mevcut bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz; tekrar kayıt olmanıza gerek yoktur.

2) Kayıt butonuna tıkladığınızda karşınızda aşağıdaki ekran açılacak. Kayıt formunu doldurun. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Kişisel Verilerin İşlenmesi Ve Korunması Hakkında Aydınlatma Metnini okuyarak onay kutusunu işaretleyin.

3) Kaydınız tamamlandığında, belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize, sisteme giriş şifrenizi de içeren bir bilgilendirme gönderilecektir.

4) E-posta adresiniz ve şifre bilginiz ile, sağ üst menüdeki giriş butonuna tıklayarak sayfaya giriş yapın.

5) Karşınıza çıkan ekranda sol tarafta yer alan “Etkinlik Duyuruları” bölümüne tıkladığınızda Sivil Düşün BERABER canlı yayınlarına katılım ekranını bulacaksınız. Katılmak istediğiniz etkinliği seçip sarı butonlara tıklayarak toplantı katılım ekranına ilerleyebilirsiniz.

6) Açılan kayıt sayfasında, işaret dili çevirisine ihtiyacınız var ise, kutucuğu işaretleyin. Yok ise,  işaretlemeden, yeşil kayıt butonuna tıklayın.

7) İşte oldu! BERABER canlı yayınlarına katılım için kaydınızı aldık. Görüşmek üzere!

Skip to content