1. Anasayfa
  2. /
  3. Avrupa Birliği'nden Haberler
  4. /
  5. BİRLİKTE Destek Programı tanıtım...

BİRLİKTE Destek Programı tanıtım toplantısı düzenliyor

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) STÖ’lere kurumsal hibe ve kurumsal gelişim için mentorluk sağlamak üzere uygulamaya başlattığı BİRLİKTE Destek Programının yeni destek dönemi tanıtım toplantısı çevrim içi olarak 22 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek.
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) uygulayıcısı olduğu BİRLİKTE Destek Programının tanıtım toplantısını çevrim içi olarak 22 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek.

Tanıtım toplantısında BİRLİKTE Destek Programı hakkında ve programın içeriği, niteliği, başvuru sahipleri için uygunluk kriterleri, başvuru ve değerlendirme süreçleri hakkında detaylı bilgi verilecek.

Yine toplantıda BİRLİKTE Destek Programı Başvuru Rehberi, Başvuru Formu ve Bütçe Formatları hakkında, başvuruların programın koşul ve usullerine uygun şekilde iletilmesini kolaylaştırmaya olanak sağlayacak bilgilendirmeler yapılacak.

Toplantıya katılmak isteyenler 22 Haziran Çarşamba günü saat 12.00’ye kadar kayıt yaptırabilirler. Toplantıya STÖ’lerden birden fazla temsilci katılabilir. Her katılımcının ayrı ayrı kayıt formu doldurması bekleniyor.

Program hakkında ayrıntılı bilgiye, hibe başvuru rehberi ve ekleri için tıklayın.

Kayıt formu için tıklayın.

BİRLİKTE Destek Programına başvuru kapsamında açıklama talep etmek üzere iletilen sorulara ve yanıtlarına buradan ulaşılabilir.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content