1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Belgesel Sinemacılar Birliği DİHAA...

Belgesel Sinemacılar Birliği DİHAA Projesi Kapanış Etkinliği

Belgesel Sinemacılar Birliği (BSB) 20 aydır yürüttüğü Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı (DİHAA) projesinin sonuna geldi. Proje kapsamında hak savunuculuğu ve insan haklarının yaygınlaştırılması başlıklarını etkili video üretimi ile birleştirmeyi amaçlayan BSB, kapanış etkinliğini 14 Ağustos 2018 Salı günü İstanbul Cezayir Restoran’da düzenliyor. Davet bilgilerini ve programa katılım konusunda destek alabileceğiniz iletişim adreslerini BSB’nin yayınladığı aşağıdaki duyuruda bulabilirsiniz:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sivil Düşün’ün proje ile doğrudan herhangi bir bağı yoktur.”Belgesel Sinemacılar Birliği, yürüttüğü hak savunuculuğu ve özellikle insan hakları alanında savunuculuk için etkili video üretimini ve dağıtımını geliştirmeyi hedefeleyen AB DİHAA fonlarıyla finanse edilen projesinin kapanışı için 14 Ağustos Salı günü İstanbul’da, Cezayir Restoran’da 10:00 -18:00 saatleri arasında proje çıktılarının sunumunun yapılacağı ve ileride atılacak adımların ele alınacağı bir etkinlik gerçekleştirecek.

Toplantı ve kapanış kokteylimiz için kontenjanın sınırlı olması nedeniyle ilgili alanlarda çalışma yürüten kurum, grup veya inisiyatiflerden katılmak isteyen temsilcilerin en geç 10 Ağustos 20.00’a kadar BSB’ye bildirmelerini rica ediyoruz.

Katılım durumunuzu, katılacak temsilcinin ismi ve iletişim bilgilerini alttaki mail adresine iletmenizi rica ederiz.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz:”

İletişim: Anıl Özoğlu +90 541 681 18 77 / anilozogluhr@gmail.com

Skip to content