1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Buradaki Ben, Uzaktaki Sen’...

‘Buradaki Ben, Uzaktaki Sen’ fotoğraf sergisi

Buradaki Ben, Uzaktaki Sen / Capturing Identities fotoğraf sergisi, 14 Haziran’da Fotoğraf Vakfı Galerisi’nde açılıyor. Barselona’dan Filmo Teca-Katalonya ile İstanbul’dan Fotoğraf Vakfı’nın yürüttüğü atölye çalışmalarının sonucu olan Buradaki Ben, Uzaktaki Sen / Capturing Identities, Katalan Kültür Departmanı ve Galata Fotoğrafhanesi’nin katkılarıyla, 14 Haziran – 13 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da Fotoğraf Vakfı Galerisi’nde sergilenecek.

15-17 yaş aralığındaki 24 gencin kendini anlatma ve karşısındakini anlama çabasından doğan fotoğraf ve metinlerin yer alacağı serginin açılışı 14 Haziran Cumartesi günü saat 17.00’de Galata Fotoğrafhanesi-Fotoğraf Vakfı Galerisi’nde gerçekleşecek. Sergi, bir TANDEM projesidir.​ Ayrıntılı bilgi için >> www.galatafotografhanesi.com
www.fotografakademisi.org

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content