1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Çevreci Enerji Derneği, ‘Sürdürülebilir...

Çevreci Enerji Derneği, ‘Sürdürülebilir Çevre ve Enerji’ anketini yayınladı

Çevreci Enerji Derneği, Sivil Toplum Sektör Programı altında desteklenen “Sürdürülebilir Çevre ve Enerji” projesi kapsamında bir anket çalışması yayınladı. Ankete katılmak isteyenler derneğin duyurusunu ve ilgili linki aşağıdaki haberde bulabilir:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, yalnızca ilanın yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen Çevreci Enerji Derneği ile iletişime geçiniz.

“Çevreci Enerji Derneği, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından Sivil Toplum Sektörü Programı altında “Yerel STK’lar Hibe Programı” kapsamında yürüttüğü “Sürdürülebilir Çevre ve Enerji” adlı projeleri çerçevesinde STK’lara yönelik bir anket çalışması düzenliyor.

Kentinizde, yörenizde yapılacak yatırımlar Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) sürecine tabidir. Bu anket çalışması ile amaç; sivil toplum kuruluşlarının çevresel sürdürülebilirlik alanında mevcut süreçlerdeki demokratik katılım mekanizmaları konusunda bilgisini ölçmek, demokratik katılım mekanizmaları konusundaki sorunları belirlemek ve beklentileri öğrenmektir.”

Aşağıdaki bağlantıdan anket sorularını cevaplayabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/13nsGeBv7TEyimn87S1eWxoHIMMGzlcHUpdAyPwIe1_s/edit

Skip to content