1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Çevresel Katılımcılık Hibe Programı’na...

Çevresel Katılımcılık Hibe Programı’na başvurular açıldı

Türkiye’den TEMA Vakfı‘nın ortağı olduğu ve AB tarafından bölgesel düzeyde desteklenen ENV.net Projesi kapsamında gerçekleşecek Yerel Sorunlara, Yerel Çözümler: Türkiye için Çevresel Katılımcılık Hibe Programı’na başvurular açıldı. Programın amacı Türkiye’deki Sivil Toplum Kuruluşlarını Avrupa Birliği Çevre Müktesebatı konularında, başta savunuculuk ve lobi çalışmaları olmak üzere çeşitli faaliyetlere dahil ederek vatandaşlar arasında farkındalık yaratmak. Program kapsamında Türkiye’nin AB çevresel standartlarına uyumlaştırılmasındaki kamu reform süreçlerine, vatandaş katılımını sağlayacak faaliyetlerin de desteklenmesi hedefleniyor. Son başvuru tarihi 30 Nisan 2014 olan Program hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru koşulları için TEMA Vakfı’nın web sitesini inceleyebilirsiniz. ENV.net Projesi hakkında detaylı bilgiye ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content