1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Cinselliği ve Rolleri ile...

Cinselliği ve Rolleri ile ‘Güçlü’ Erkeklik Toplantısı

Cinsel sağlık ve üreme sağlığı alanında çalışmalar yürüten Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nın;geniş bir toplumsal zeminde erkekliği konu alacak “Cinselliği ve Rolleri ile ‘Güçlü’ Erkeklik” başlıklı toplantısı 1-2 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleşecektir. Toplantı; öğrenciler, eğitimciler, akademisyenler, psikologlar, psikolojik danışmanlar, sağlık hizmet sunucuları, sosyologlar, sosyal hizmet uzmanları, sivil toplum çalışanları ve konuya ilgi duyan herkesin katılımına açıktır. İstanbul Ortaköy Princess Hotel’de gerçekleşecek toplantı; “Erkeklerin Cinsel Sağlığı ve Üreme Sağlığı”, “Erkekliğin Toplumsal ve Kültürel İnşası”, “Erkeklik ve Erkeklerin İlişkileri” ve “Erkeklikten Kaçış Yolları” panellerinin yanı sıra “Erkek Cinselliğine Dair Efsaneler ve Doğrular”, “Voltrans Belgeseli ve Film Ekibi ile Söyleşi”, “Pornografi Deneyimlerimiz” ve “Cinsiyetçi Evler ve Okullar” atölye çalışmalarını içerecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content