1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. CİSST’in Şubat E-Bülten’i yayınlandı

CİSST’in Şubat E-Bülten’i yayınlandı

Ceza İnfaz Sisteminde Sivil Toplum Derneği (CİSST) ve Türkiye Hapishane Çalışmaları Merkezi (TCPS) tarafından aylık olarak yayınlanan e-bültenin ikincisi Şubat ayı için yayınlandı. 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında CİSST ve TCPS’nin gerçekleştirdiği faaliyetleri kapsayan e-bültende, dernek üyelerinin, sivil toplum örgütleri ve üniversitelerle gerçekleştirdiği faaliyetler ve 27-28 Şubat tarihlerinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi‘nin Bomonti kampüsünde gerçekleşen “Türkiye’de Mahpus Olmak” başlıklı iki gün süren konferans yer alıyor. E-bülteni buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca TCPS’nin Facebook sayfasından e-bültene abone olabilirsiniz.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content