1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Civil Rights Defenders örgütünden...

Civil Rights Defenders örgütünden insan hakları savunucularına destek

İsveç merkezli Civil Rights Defenders örgütü, insan hakları savunuculuğu alanındaki yaratıcı fikirlere hibe sağlamak üzere Innovation Challenge 2018- (IC 2018) adıyla bir yarışma başlattı. Aktivistlerin ilk etapta konuyla ilgili fikirlerini paylaşacakları yarışmanın ikinci ve üçüncü aşamalarında, konuyla ilgili ek bilgiler paylaşılacak ve fikrin somuta dönüşmesi için tartışmalar yürütülecek.

Birinci aşama için son başvuru tarihinin 22 Mayıs 2018 olduğu IC 2018’e başvuru için aşağıdaki butona tıklayarak İngilizce dilinde yayınlanan ilana bakabilirsiniz:[vc_btn title=”Başvuru için tıklayınız.” style=”flat” color=”black” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fcrdinnovation.org%2FIC2018%2Findex.html||target:%20_blank|”]

IC 2018 kapsamında 3 farklı alandaki fikirlere hibe sağlanacak ve kazanan aktivistlere genel toplamda 300,000 İsveç Kronu dağıtılacak:
  • Eşitlik
  • Yaratıcı İletişim
  • Dijital güvenlik

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content