1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik...

Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik Zirvesi başvuruları devam ediyor

Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik Zirvesi 22-23 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşiyor. Zirvenin duyurusunu ve başvuru detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Zirvenin Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı ile herhangi bir bağı yoktur. Sorularınız için lütfen, duyuruda bulunan adreslerden Co-Opinion ağıyla iletişime geçiniz.

“Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik Zirvesi 22-23 Haziran’da Boğaziçi Üniversitesi’nde!”

“Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik Zirvesi başvuruları devam ediyor. Teması ‘Endüstri 4.0: Endüstrideki Devrim ve Evrimleşen Dünya’ olarak belirlenen zirve 22-23 Haziran 2019 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Zirve, lisans ve lisansüstü öğrencileri, genç aktivistler, genç girişimciler, STÖ temsilcileri ve akademisyenleri bir araya getiren uluslararası bir sertifika programı olma özelliği gösteriyor. Zirvede oturumlar endüstri 4.0, dijital üretim, siber güvenlik, dijital haklar ve eğitim teknolojilerine odaklanacak.

Son başvuru tarihi:

Yurtiçi katılımcıları için 30 Mayıs 2019

Yurtdışı katılımcıları için 5 Mayıs 2019 (Başvuru süresi doldu.)

Zirveye başvurmak için buraya tıklayınız.

Co-Opinion ile ilgili ayrıntılı bilgi ve zirveye dair detaylar için http://www.co-opinion.org/ adresini ziyaret edebilir, summit@co-opinion.org adresine email atabilirsiniz.”

Skip to content