1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. Çocuk İstismarı Konulu Eğitim...

Çocuk İstismarı Konulu Eğitim İçin Başvurular Başladı

Akdeniz Gençlik Derneği’nin yürütücü rolünü üstlendiği Norveç Helsinki Komitesi (NHC) 2020/2021 Avrasya Sivil Toplum Programı desteği ile hayata geçen Çocuk İstismarı Alanında Çalışan Aktörler İçin Kampanya ve Savunuculuk Eğitimi için başvurular açıldı. Eğitim 8-9-10 Ekim tarihleri arasında eğitim Alanya’da gerçekleşecek. Son başvuru tarihi 6 Ekim Saat 18.00.

2 gün boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen ve çocuk istismarı alanında çalışmalar yapan STK’lar ile diğer aktörler bir araya gelecek. Bu eğitimde iletişim, kampanya ve savunuculuk arasında 2 gün boyunca çalışma yapılacak. Bu çalışma ile birlikte çocuk istismarı alanında çalışan STK ve diğer aktörlerin kampanya ve savunuculuk kapasitelerinin artırılması hedefleniyor.

Başvurular Türkiye’de bulunan ve çocuk istismarı alanında çalışmalar yürüten tüm STK ve diğer aktörlerin katılımına açık.

Etkinlik Alanya’da La Finca Hotel de her şey dahil bir konseptle gerçekleşecek. Başvurmak için aşağıda yer alan formdan ulaşılabilir.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4h0FEBYwESCxOQHGq3t-c882CzhUTwgBXBl3SyGYVAZAGqQ/viewform?usp=sf_link

Bu proje 2020/2021 Avrasya Sivil Toplum Programı kapsamında Norveç Helsinki Komitesi (NHC)’nin finansal desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamıyla Akdeniz Gençlik Derneğine aittir ve NHC’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.

Skip to content