1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Çocuktan Sorumlu Kamu Denetçiliği...

Çocuktan Sorumlu Kamu Denetçiliği Kurumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı (ÇKSOOA) STÖ çalışanlarına, “Çocuktan Sorumlu Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kurumu” hakkında ne düşündüklerini soruyor. Düzenlenen anket ve araştırma sonucu verilerini açık kaynak şekilde paylaşacak olan ÇKSOOA’nın duyurusunu ve anket linkini aşağıda bulabilirsiniz:

‘Çocuktan Sorumlu Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık) Kurumu hakkında ne düşünüyorsunuz?’

“Bu çalışma, bir STK çalışanı olarak sizlerin Çocuktan Sorumlu Kamu Denetçiliği (Ombudsmanlık Kurumu) hakkındaki düşüncelerinizi almak için Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı tarafından yürütülmektedir. Çalışmada elde edilen bulgular bu konuda yapılacak geliştirici faaliyetlere yol gösterecektir. Anketler toplu olarak değerlendirilecek ve kurumsal değerlendirmeler yapılmayacaktır. Araştırmanın sonuçları Çocuğa Karşı Şiddeti Önlemek için Ortaklık Ağı websitesi (http://www.cocugasiddetionluyoruz.net) aracılığıyla paylaşılacaktır. Çalışmayla ilgili sorularınızı Ağ adına Sayın Ebru Ergin’e gönderebilirsiniz.”[vc_btn title=”Ankete katılmak için buraya tıklayınız!” color=”success” size=”lg” align=”center” css_animation=”appear” link=”url:https%3A%2F%2Ftr.surveymonkey.com%2Fr%2FCW52QTJ%3Fc%3Df7bc9cd0ad||”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content