1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Daha İyi Bir ÇED...

“Daha İyi Bir ÇED Mevzuatı Nasıl Olabilir?” toplantısı daveti yayınlandı

Çevreci Enerji Derneği, 6 Eylül 2019’da, İzmir’de “Daha iyi bir Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) mevzuatı nasıl olabilir?” başlıklı bir toplantı düzenliyor. Toplantıya İzmir’deki STÖ, kamu, özel sektör temsilcileri ile akademisyenler ve öğrencilerin katılımı bekleniyor. Dernek tarafından yayınlanan duyuru metni ve toplantı katılım formunu aşağıda bulabilirsiniz.

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen duyuruda bulunan adresle iletişime geçiniz.

”Daha iyi bir Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) mevzuatı nasıl olabilir?”

Çevreci Enerji Derneği, T.C. Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından Sivil Toplum Sektörü Programı altında “Yerel STK’lar Hibe Programı” kapsamında yürüttüğü “Sürdürülebilir Çevre ve Enerji” adlı proje çerçevesinde ”Daha iyi bir Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) mevzuatı nasıl olabilir?” adlı bir toplantı düzenliyor.

İzmir’deki sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu temsilcileri, özel sektör temsilcileri, akademisyenler ve öğrencilerin katılım göstereceği bu etkinlikte, mevcut ÇED mevzuatı konusundaki görüşler  ve yapılması beklenen değişiklikler konuşulacak. Toplantı, 6 Eylül 2019 Cuma günü saat 14.00-17.00 saatleri arasında Greymark Otel/İZMİR’de gerçekleşecektir.

Aşağıdaki başvuru formunu doldurarak toplantıya kayıt olabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceDMzBvTKZk_wjt3whNuAVNYUsTrUC8aB1hKKtinRHRjP0Bg/viewform?usp=sf_link

Yer: Greymark Otel/İZMİR

Tarih: 6 Eylül 2019 Cuma

Saat: 14.00-16.00

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content