1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. Davetlisiniz: Sosyal etki odaklı...

Davetlisiniz: Sosyal etki odaklı podcast üreticileri ve dinleyicileri için PodEtki Buluşması

Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSIF) sosyal etki odaklı podcast üreticilerini ve dinleyicilerini bir araya getiriyor. PodEtki Buluşması 22 Mart Cuma günü Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu, 22 Mart Cuma günü 13.00-16.15 saatleri arasında Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde PodEtki Buluşması etkinliği gerçekleştiriyor.

Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından ortak finanse edilen Podcasting-Based Social Impact Learning Environment projesi sosyal etki alanında çalışan Stories for Impact (Estonya) liderliğinde; Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu, Geri Norai (Litvanya) ve Letonya Sosyal Girişimcilik Derneği (Letonya) ortaklığında yürütülüyor.

Proje kapsamında, podcast’ler ve beraberinde ürettilen diğer kaynaklar aracılığıyla profesyonellere ve gençlere sosyal ve çevresel etki ile ilgili konularda ilham vermek ve onların kapasitesini güçlendirmek amaçlanıyor.

Projenin kapanış etkinliğinde sosyal etki odaklı podcast üreten ve üretmek ile ilgilenen gençler ve yetişkinler ve dinleyiciler PodEtki Buluşmasında bir araya geliyorlar ve deneyimlerini paylaşıyorlar.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

 

 

 

Başvurucuların dikkatine: Destek kalemleri güncelleniyor
Sivil Düşün destekleriyle yapabileceğiniz harcamalar 1 Nisan itibariyle güncelleniyor.

Detaylar için tıklayın.

Skip to content